piątek, 7 stycznia 2011

Postanowienie noworoczne :)

W tym roku pierwszy raz w życie zapisałam postanowienia noworoczne. Może dlatego, ze pierwszy raz czuje, że jestem nie do końca szczęśliwa ( no dobra - wcale).

Może tez dlatego, że 2010 był najgorszym rokiem w moim życiu a 2011 wcale nie zapowiada się lepiej...

BTW nie smęcić tu przyszłam a postanowieniach pisać:)

Oprócz tych sekretnych jest kilka jawnych - po pierwsze robić więcej zdjęć i nauczyć msię fotografować, po drugie - scrapować te zdjęcia.
I tworzyć więcej.

Na początek nowej drogi - dwa scrapy na wyzwania Scrapujących Polek


1) Artjournal.
Postanowiłam wybrać akurat to wyzwanie, bo bardzo mi przypomina Book of Me, którą kiedyś zaczęłam, a która zakończyła żywot na czterech stronach. Wyzwanie "Moje najwcześniejsze wspomnienie" i w ogóle idea SP-owych Artjournali wpisuje sie w podobną konwencję i będzie jej kontynuacją.
2. Mapka. Bo z kreatywnością u mnie kiepsko niestety :D
Będzie więcej, sporo tworzę ostatnio. Tak sobie myślę, że przez ten nadmiar utrudnień losowych emocje mną aż szarpią. A gdzie wyładowywać emocje jak nie w pracowni?

No.

To będzie więcej....

4 komentarze:

 1. Eli cieszę się niezmiernie, że wróciłaś ze swoimi pracami, ale... no właśnie... martwi mnie to co piszesz o sobie, o samopoczuciu, o negatywach. Nie pytam, bo jak chcesz to sama coś mi napiszesz, ale smutno nam jest...

  OdpowiedzUsuń
 2. Moja droga to ja Ci życzę żeby jednak ten 2011 był dobrym rokiem! Daj mu szansę ;*, nie skreślaj go tak już na początku bo jeszcze tyyyle dobrego(!) się może zdarzyć :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Kochanie, posłuchaj mądrego człowieka: "Żadna noc nie może być aż tak czarna, żeby nigdzie nie można było odszukać choć jednej gwiazdy. Pustynia też nie może być tak beznadziejna, żeby nie można było odkryć oazy. Zawsze gdzieś czeka radość. Istnieją kwiaty, które kwitną nawet w zimie".
  Phil Bosmans

  OdpowiedzUsuń